Rewelacyjne występy sulikowskich recytatorów
Wzorem lat ubiegłych w marcu br. w GOK w Sulikowie odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie oraz Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Biernej.
W konkursowych zmaganiach uczestnicy zmierzyli się w trzech kategoriach:
- uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum - 7 marca br.
- uczniów klas I - III szkół podstawowych- 12 marca br.
- uczniów klas IV- VI szkół podstawowych- 14 marca br.
Rewelacyjne występy utalentowanych uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie we wszystkich kategoriach zachwyciły komisję konkursową. Potwierdza to klasyfikacja końcowa:
W kategorii uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum przyznano:
I miejsce- Karolinie Amrogowicz (SP Sulików)
II miejsce- Igorowi Michalskiemu (SP Sulików)
II miejsce- Sandrze Komorniczak (SP Sulików)
Wyróżnienie: Izabeli Łajdeckiej (SP Sulików)
W kategorii uczniów klas IV-VI
I miejsce- Sewerynowi Leśniewskiemu (SP Sulików)
II miejsce- Agacie Szyłobryt (SP Sulików)
III miejsce- Salmie Moustafa oraz Tomaszowi Uczkiewiczowi (SP Sulików)
Wyróżnienie: Kazimierzowi Uczkiewiczowi (SP Sulików)
W kategorii uczniów klas I-III
I miejsce Wojciechowi Wojaczyńskiemu (SP Sulików)
II miejsce Pawłowi Rachańskiemu (SP Sulików)
III miejsce Wojciechowi Kaczmarkowi (SP Bierna)
Ogromne gratulacje i powodzenia w kolejnym powiatowym etapie konkursu.
.jpg)
« powrót


































