Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Wrociszów_Dolony_po_remoncie
Remont świetlicy wiejskiej we Wrociszowie Dolnym
17.01.2023

Wnętrze świetlicy wiejskiej we Wrociszowie Dolnym zmieniło się nie do poznania. Obiekt nabrał nowoczesnego charakteru, jest bardziej przestrzenny i funkcjonalny. Wszystko za sprawą przeprowadzonego gruntownego remontu pomieszczeń.

więcej »
Azbest
Nabór wniosków na usuwanie azbestu
13.01.2023

Wójt Gminy Sulików informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił konkursowy nabór wniosków związanych z usuwaniem azbestu na rok 2023.

więcej »
Folie
Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
02.01.2023

Rolnicy z terenu Gminy Sulików posiadający odpady typu: folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag, którzy są zainteresowani ich usunięciem, proszeni są o wypełnienie załączonego formularza do dnia 16 stycznia 2023 r. Informację należy złożyć w Urzędzie Gminy Sulików w  biurze obsługi klienta.

więcej »
Ogłoszenie
Dostawy węgla dla gospodarstw domowych-informacja
29.12.2022

Informujemy, że dostawy węgla w gminie Sulików realizowane są według kolejności na liście sporządzonej w oparciu o Zarządzenie nr III.476.2022 Wójta Gminy Sulików z dnia 15 listopada 2022 r. w sprawie ustalenia zasad wydatkowania środków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych znajdujących się  na terenie Gminy Sulików.

więcej »
Życzenia
Życzenia świąteczne
22.12.2022

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Sulików Bogusławem Świątkiem składają życzenia świąteczne.

więcej »