Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
GOPS
Zmiany w przyznawaniu dodatku węglowego
16.11.2022

Nowelizacja ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego  przez gospodarstwa domowe wprowadza zmiany i możliwość wypłaty dodatku węglowego w  opkreślonych przypadkach.

więcej »
pup
Bon na zasiedlenie
14.11.2022

Jeśli masz mniej niż 30 lat i jesteś osobą bezrobotną i planujesz znaleźć pracę daleko od miejsca zamieszkania, zapraszamy do skorzystania z Bonu na zasiedlenie.

więcej »
GOK
Wręczenie nagród w konkursie "Kolory Niepodległości"
09.11.2022

We wtorek 08.11.2022r. nastąpiło oficjalne wręczenie nagród w konkursie „Kolory Niepodległości” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w ramach projektu „Obchody Święta Niepodległości w Sulikowie „ we współpracy z Fundacją PGE.

więcej »
ważne
Wniosek o zakup preferencyjny węgla
08.11.2022

Gmina Sulików przystąpiła do zakupu paliwa stałego (węgla) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie gminy. Węgiel w preferencyjnej cenie będą mogły kupić od samorządu osoby uprawnione do dodatku węglowego.

więcej »
Ogłoszenie
Obwieszczenie Wójta Gminy Sulików
08.11.2022

Obwieszczenie Wójta Gminy Sulików o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębach geodezyjnych: Bierna, Mikułowa, Radzimów, Skrzydlice, Stary Zawidów, Studniska Górne, Sulików, Wrociszów Górny - etap I.

więcej »
Boisko piłka nożna
Spotkanie z członkami nowego zrządu KS "Bazalt" Sulików
07.11.2022

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński w dn. 7 listopada br. spotkał się z członkami nowego Zarządu Klubu Sportowego „Bazalt” Sulików". Spotkanie poświęcone było omówieniu zasad współpracy z Gminą oraz przedstawieniu kierunków działalności statutowej klubu.

więcej »
Info
Komunikat MSWK "Suplaz" w Sulikowie
06.11.2022
W związku z licznymi zgłoszeniami o pogorszeniu parametrów dostarczanej wody (barwa, mętność) pracownicy Spółki „SUPLAZ” rozpoczęli płukanie sieci wodociągowej w miejscowości Sulików oraz Mała Wieś Dolna.

 

więcej »
e-usługi
Informacja dot. przekazania komputerów-granty PPGR wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR
04.11.2022

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński informuje, iż w dniach 8-9 listopada 2022 r. Gmina Sulików przekaże beneficjentom sprzęt komputerowy, zakupiony w ramach dofinansowania w programie „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym -„Granty PPGR” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU.

 
więcej »
pasowanie_2022
Pasowanie na Starszaka
04.11.2022

W dniu 4 listopada br. września w Oddziale Przedszkola Publicznego w Sulikowie odbyła się uroczystość pasowania na Starszaka.

więcej »