Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
zielony_lider
Pracownicy Urzędu Gminy Sulików z wizytą w Danii
03.11.2022

"Zielony Lider” to roczny program szkoleniowo-doradczy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Fundacja Sendzimira. Celem programu jest wsparcie lokalnych liderów w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

więcej »
GOPS
Opieka wytchnieniowa w Gminie Sulików edycja 2023 r.
28.10.2022

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulikowie będzie realizował program  ,,Opieka Wytchnieniowa” - edycja 2023. Jest to program Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

więcej »
Rada Gminy Sulików
Relacja z październikowej sesji rady Gminy Sulików
27.10.2022
W dniu 27 października br. odbyła się sesja Rady Gminy Sulików. Radni procedowali nad 12 projektami uchwał w tym zmianami w budżecie, wśród których na wniosek Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego znalazło się wiele kluczowych zadań do realizacji jeszcze w tym roku.
więcej »
droga_studniska_Górne_nowa
Relacja z placu budowy drogi w Studniskach Górnych
27.10.2022

Trwają zaawansowane prace przy przebudowie drogi w Studniskach Górnych. Plac budowy wizytował w dn. 26 października br. Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński z naczelnikiem wydziału rozwoju i inwestycji Mariuszem Robaszewskim oraz radnym Przemysławem Czekańskim.

więcej »
ważne
Sprzedaż węgla-komunikat Wójta Gminy Sulików
21.10.2022

Informujemy, że Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński podjął decyzję o przystąpieniu do dystrybucji przez Gminę Sulików paliwa stałego - węgla na preferencyjnych warunkach (przewidywana cena sprzedaży do 2200 zł).

więcej »
Urząd Gminy
Ekologiczna akcja społeczna pracowników Urzędu Gminy Sulików
17.10.2022

W ramach zorganizowanej w dniu 14 października br. akcji ekologicznej grupa pracowników Urzędu Gminy Sulików wraz z Robertem Starzyńskim Wójtem Gminy Sulików i Zastępcą Wójta Elżbietą Piotrowską w godzinach popołudniowych posadziła krzewy przed świetlicą wiejską w Studniskach Górnych.

więcej »
Info
Informacja dotycząca dystrybucji jodku potasu
14.10.2022

W ramach działań z zakresu zarządzania kryzysowego i ochrony ludności, w związku z informacjami medialnymi dotyczącymi walk w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej, w całej Polsce została przeprowadzona dystrybucja tabletek jodku potasu.

więcej »