Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Info
Informacja o oprysku chemicznym
09.05.2022

PPHU "ROLFARM" Sp. z o.o. informuję, że w dniu 10 maja 2022 w godzinch porannych wykonany zostanie oprysk chemiczny rzepaku izomego - Wilka dz. 11 i 7 - 50 ha.

więcej »
Patriotyczny
231. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
03.05.2022

W godzinach przedpołudniowych w 231. rocznicę Konstytucji 3 Maja, to ważne dla nas Polaków wydarzenie, upamiętnili Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Sulików Bogusławem Świątkiem, składając wiązankę kwiatów na Placu Wolności w Sulikowie.

więcej »
Info
Weź udział w badaniu ankietowym
27.04.2022

Na zlecenie Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” z siedzibą w Legnicy firma Grupa BST  Sp. z o. o. realizuje badanie stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu oraz ich gotowości do podejmowania tych działań  na terenie własnych posesji i miejsc publicznych w gminie.

więcej »
Ogłoszenie
Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego
21.04.2022

Podaje się do publicznej wiadomości uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego pn. "Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie" z zakresu Kultura i sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, złożoną przez FISiKL "Kapela Pogranicze"

więcej »
KRUS
Mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz
15.04.2022

To hasło  kampanii przygotowanej przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego mającej na celu zapobieganie wypadkom, związanym z użytkowaniem maszyn i urządzeń rolniczych, sposobów ich likwidowania, a w konsekwencji zmniejszenie liczby wypadków z ich udziałem.

więcej »