Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Ogłoszenie
Ogłoszenie o konsultacjach
12.10.2021

Podaje się do publicznej wiadomości ogłoszenie o konsultacjach społecznych programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2022.

więcej »
Witka-Smeda
Za nami oficjalne zakończenie projektu turystycznego Witka-Smeda
05.10.2021

W miniony piątek, 1 października br. na Zameckim Dworze w Ĉernousach odbyło się oficjalne zamknięcie projektu turystycznego pn. Witka-Smeda. Było symboliczne przecięcie wstęgi na nowo wybudowanym molo w Spytkowie i impreza, w takcie której partnerzy projektu podsumowali wszystkie działania, które rozpoczęły się już w 2018 roku.

więcej »
Ogłoszenie
Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego
04.10.2021

Wojewoda Dolnośląski wydał obwieszczenie dot. wszęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania dezycji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej dla inwestycji pm.:"Budowa linni 400 kV Mikułowa- Świebodzice.

więcej »
Wzmocnij swoje otoczenie
Na terenie przedszkola wybudowana została wiata
24.09.2021

Dzięki wsparciu Gminy Sulików Przedszkole Publiczne w Sulikowie znalazło się wśród laureatów trzeciej edycji organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne programu grantowego "WzMOCnij swoje otoczenie".

więcej »
Msza
Uroczysta Msza Dożynkowa
14.09.2021

W dniu 12 września br. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulikowie odbyła się uroczysta Msza Święta dożynkowa w podziękowaniu za tegoroczne plony oraz trud rolników przy żniwach.

więcej »