Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Ogłoszenie
Informacja dot. oficjalnego otwarcia ofert z przetargu nieograniczonego
30.03.2020

Informujemy, że w dniu 31.03.2020 z uwagi na wprowadzone ograniczenia funkcjonowania Urzędu Gminy Sulików w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, oficjalne otwarcie ofert z przetargu nieograniczonego dot. „Modernizacji boiska sportowego w Radzimowie Górnym - etap I” odbędzie się online za pośrednictwem oficjalnego profilu Urzędu Gminy Sulików na portalu społecznościowym facebook.

więcej »
Zawody OSP
Stop pożarom traw
18.03.2020

W obecnej sytuacji zaangażowania służb w działaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa COVID-19, prowadzenie działań związanych z likwidacją pożarów nieużytków stanowi znaczne obciążenie służby dyżurnej KP PSP Zgorzelec oraz Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych.

więcej »
Urząd Gminy
Informacja dot. zmiany organizacji pracy Urzędu Gminy Sulików
13.03.2020

Decyzją Wójta Gminy Sulików w Urzędzie Gminy Sulików w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, do odwołania wprowadzone zostają ograniczenia dotyczące przyjmowania interesantów. Ponadto zorganizowane zostanie tymczasowe Biuro Obsługi Klienta, które ograniczy do minimum kontakt z klientami Urzędu.

więcej »
wójt
Apel Wójta Gminy Sulików
13.03.2020

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem i ogłoszoną przez Światową Organizację Zdrowia pandemią, zwracam się do wszystkich mieszkańców Gminy Sulików o pozostawanie w domach, zachowanie spokoju i rozsądku oraz wsparcie w tym trudnym momencie. Chodzi o zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. To dla nas sprawdzian, by wykazać się odpowiedzialnością, dyscypliną, ale też zrozumieniem.

więcej »
Sołtys
Życzenia dla sołtysów
11.03.2020

Z okazji Dnia Sołtysa Wójt Gminy Sulików oraz Przewodniczący Rady Gminy Sulików  składają wszystkim sołtysom z terenu Gminy Sulików życzenia.

więcej »