Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Życzenia
Życzenia świąteczne
21.12.2018

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński i Przewodniczący Rady Gminy Sulików składają wszystkim mieszkańcom Gminy Sulików życzenia świąteczne.

więcej »
Info
6 świetlic środowiskowych w Gminie Sulików z nowymi komputerami od Polskich Sieci Elektroenergetycznych
20.12.2018

Mieszkańcy Mikułowej, Wrociszowa Dolnego, Starego Zawidowa, Sulikowa, Radzimowa Górnego i  Wrociszowa Górnego będą mogli od nowego roku bezpłatnie korzystać z nowego sprzętu komputerowego. Polskie Sieci Elektroenergetyczne, partner gminy Sulików, ufundowały 8 komputerów, które trafiły do świetlic środowiskowych zarządzanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie.

więcej »
Rada Gminy Sulików
Sesja Rady Gminy Sulików
20.12.2018

Dnia 28 grudnia 2018 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Suliów odbędzie się III sesja Rady Gminy Sulików.

więcej »
Jarmakr
Jarmark Bożonarodzeniowy
19.12.2018

Wieńce, ręcznie robione bombki czy stroiki to i wiele innych niepowtarzalnych rzeczy mogli nabyć mieszkańcy Gminy Sulików, którzy 14 grudnia br. wybrali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie na Jarmark Bożonarodzeniowy. 

więcej »
świetlica studniska
Podpisanie umowy na modernizację świetlicy wiejskiej w Studniskach Górnych
19.12.2018

Dnia 14 grudnia 2018 r. Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików  podpisał umowę z Województwem Dolnośląskim o przyznanie pomocy na zadanie pn: "Modernizacja zabytkowej przystani spotkań w Studniskach Górnych", która obejmie gruntowną  rewitalizację budynku użyteczności publicznej jaką jest świetlica wiejska w Studniskach Górnych.

więcej »
LGD
Wypełnij ankietę
18.12.2018

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Izerskie  zaprasza do udziału w badaniu satysfakcji  wnioskodawców dotyczącym jakości pomocy świadczonej przez LGD Partnerstwo Izerskie na wszystkich etapach realizacji projektów w okresie 2016-2018. 

więcej »
Info
Apel do hodowców drobiu
18.12.2018

Wójt Gminy Sulików przekazuje do wiadomości apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu  w sprawie wirusa grypy ptaków HPAI, podtyp H5N8.

więcej »
Info
Mieszkańcy wymienili nieekologiczne źródła ciepła
07.12.2018

Gmina Sulików przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zrealizowała zadanie pn. "Ograniczenie niskiej emisji na terenie Gminy Sulików” w ramach Programu Priorytetowego pn. „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego".

więcej »
Szkolenie tablety
Radni Gminy Sulików z tabletami
28.11.2018

Wraz z nową kadencją, radni Gminy Sulików będą korzystać z nowego systemu e-sesja. W dniu 26 listopada br. każdy radny otrzymał już tablet i wziął udział w szkoleniu. 

więcej »