Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Jubilaci
50 lat małżeństwa
04.09.2018

Państwo Ewa i Wacław Owsianik  to małżeństwo, które doczekało się pięknego jubileuszu. Para przeżyła ze sobą  pół wieku. 

więcej »
Dożynki gminne 2018
Dożynki Gminne w Sulikowie
03.09.2018

W ostatnią niedzielę wakacji w Sulikowie odbyło się tradycyjne Święto Plonów, czyli gminne dożynki. Na wszystkich przybyłych czekała barwna różnorodność zapewniona przez programy: oficjalny, wystawienniczy oraz kulturalno-rozrywkowy - zapewniając doskonałą zabawę dla każdego, kto odwiedził tego dnia Plac Wolności w Sulikowie.

więcej »
Wystawa niepodległość
Wystawa "Ojcowie niepodległości"
24.08.2018

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia wystawy pn. „Ojcowie Niepodległości”, jaka w dniu dzisiejszym została zamontowana przez pracowników Oddziałowego Biura IPN we Wrocławiu na Placu Wolności w Sulikowie.

więcej »
Fundusze europejskie
Zaproszenie na bezpłatne spotkanie informacyjne
23.08.2018

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) zaprasza osoby fizyczne zainteresowane dofinansowaniem  z Unii Europejskiej na  bezpłatne spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie z Funduszy Europejskich na podejmowanie działalności gospodarczej i szkolenia".

więcej »
LGD
Ogłoszenie o naborze LGD
22.08.2018

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działnia - Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na działanie: Infrastruktura turystyczna, rekreacyjna.

więcej »
dożynki
Dożynki Gminne 2018
21.08.2018

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików zaprasza wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminne, które odbędą się w dniu 2 września br. 

więcej »
Kaplica Radzimów
Rozpoczęła się budowa kaplicy w Radzimowie
03.08.2018

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński przekazał w dniu 1 sierpnia br. plac budowy wykonawcy inwestycji na cmentarzu komunalnym w Radzimowie. Już wkrótce powstanie tu kaplica, o której budowę wnioskowali mieszkańcy południowej części gminy.

więcej »
Info
Uwaga! Nowe przepisy antysmogowe
24.07.2018

Zapraszamy do zapoznanie się z uchwałą Sejmiku Wojewodztwa Dolnośląskiego w sprawie organiczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

więcej »