Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Koło gospodyń wiejskich
Wsparcie dla KGW z Funduszu Sprawiedliwości
26.06.2023

W dniu 26 czerwca 2023 roku Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików przekazał na rzecz dwóch kół gospodyń wiejskich z terenu gminy zakupione sprzęty i wyposażenie w ramach realizacji zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości dla jednostek sektora finansów publicznych na 2023 rok.

więcej »
woda.
Prośba o korzystanie z wody tylko do podstawowych potrzeb socjalno-bytowych
22.06.2023

W związku z utrzymującymi się w ostatnich dniach wysokimi temperaturami, których skutkiem jest duży wzrost poboru wody, Międzygminna Spółka Wodno-Kanalizacyjna „SUPLAZ” Sp. z o.o. zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Sulików i Gminy Zgorzelec o korzystanie z wody dostarczanej siecią wodociągową wyłącznie do podstawowych potrzeb socjalno-bytowych.

więcej »
ważne
Informacja dla uczniów z rodzin pegeerowskich, kórzy otrzymali sprzęt komputerowy
19.06.2023
Przypominamy, że zgodnie z zapisem pkt. 7 załącznika do zarządzenia nr Nr III.464.2022 Wójta Gminy Sulików z dnia 20 września 2022 r. wszyscy wnioskodawcy, którzy otrzymali sprzęt komputerowy w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR” zobligowani są do złożenia stosownego oświadczenia.
 

 

więcej »
Stypendium
Stypendia Pomostowe czekają na maturzystów!
19.06.2023

Fundacja Edukacji Międzynarodowej (FEM) serdecznie zaprasza tegorocznych maturzystów do ubiegania się o Stypendia Pomostowe na I rok studiów. Właśnie ruszył nabór wniosków o rekomendację, które umożliwiają staranie się o stypendia w wysokości 7000 zł.

więcej »
Ogłoszenie
Obwieszczenie Wójta Gminy Sulików
19.06.2023

Obwieszczenie Wójta Gminy Sulików o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie geodezyjnym Sulików - etap I.

więcej »