Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Wigilijny stół
Spotkanie opłatkowe w Studniskach
21.12.2017

Wigilia to magiczny czas. Czas pięknych tradycji, podniosłego nastroju oraz spotkań z bliskimi. Tradycją stały się spotkania wigilijne organizowane w sołectwach naszej gminy. 

więcej »
Fajerwerki
Fajerwerki-zachowaj ostrożność
21.12.2017

Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie - zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku.

więcej »
zspig_budynek
Centrum usług wspólnych
18.12.2017

Od 1 stycznia 2018 roku w strukturze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie zacznie działać Centrum Usług Wspólnych dla jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Sulików.

więcej »
Jarmakr
Świąteczna choinka na sulikowskim rynku
14.12.2017

To już tradycja, że co roku na sulikowskim rynku staje żywe, pachnące lasem drzewko symbolizujące nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Centrum miejscowości zostało przyozdobione tradycyjnymi, znanymi z poprzednich lat ozdobami świątecznymi.

więcej »
Mikułowa warsztaty
Zaproszenie na spotkanie bożonarodzeniowe
14.12.2017

Stowarzyszenie Wspólnie w Przyszłość w Mikułowej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Sulików na spotkanie Bożonarodzeniowe z książką Anny Nawrockiej „Cztery czwarte” w „tle”.

więcej »
Info
Budowa linii 400 kV Mikułowa - Czarna
11.12.2017

Informacja dotycząca budowy linii 400 kV Mikułowa - Czarna. Budowa dwutorowej napowietrznej linii elektroenergetycznej jest inwestycją celu publicznego o znaczeniu ponadlokalnym. Nowa linia ma stanowić jeden z filarów bezpieczeństwa energetycznego województwa dolnośląskiego i kraju.

więcej »
Mikołaj
Spotkanie ze Świętym Mikołajem
30.11.2017

Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie i Rada Sołecka w Sulikowie serdecznie zapraszają 6 grudnia 2017 r. w godz. 17:00-19:00 na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

więcej »
wymień piec
Złóż wstępną deklarację i wymień piec
30.11.2017

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego. W związku z tym Wójt Gminy Sulików zamierza podjąć działania do przystąpienia Gminy Sulików do naboru wniosków w ramach programu umożliwiającego mieszkańcom wymianę starych pieców na nowe, przyjazne środowisku.

więcej »
Jubileusz
Jubileusz Proboszcza z parafii w Radzimowie
24.11.2017

W dniu 13 listopada br. 60-tą rocznicę urodzin obchodził Proboszcz Parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Radzimowie ks. Andrzej Wojciechowski. W tej intencji odbyła się Msza Św. koncelebrowana z ks. Bogdanem Grabowskim.

więcej »