Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2024 r.
Imieniny obdchodzą: Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
Aktualności
Nowe nawierzchnie asfaltowe
Nowe nawierzchnie asfaltowe w Sulikowie
22.09.2014

Z końcem sierpnia br. zakończona została przebudowa dróg w Sulikowie (łącznik ul. Dworcowej i Nowe Miasto) oraz ul. Nowej w Sulikowie. W ramach zadania została wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z chodnikami i kanalizacją deszczową. 

więcej »
Grzyb
III miejsce Mikułowej
16.09.2014

Turniej kulinarny zwany "Świętem Grzyba" w Węglińcu jest świetną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności z wykorzystaniem darów runa leśnego, a amatorów potraw z grzybów nie brakuje.

więcej »
Spotkanie pokoleń
Spotkanie pokoleń w Mikułowej
16.09.2014

W minioną sobotę przy świetlicy wiejskiej w Mikułowej odbyło się niezwykłe spotkanie przeszłości z przyszłością, a mianowicie tzw. "Spotkanie Pokoleń" mieszkańców Mikułowej.

więcej »
Złote gody
Złote Gody Państwa Czernucho
15.09.2014

"Świadomy praw i obowiązków.....i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe" - takimi słowami ponad 50 lat temu, Państwo Teresa i Tadeusz Czernucho z Wrociszowa Dolnego przyrzekali sobie miłość na zawsze.

więcej »
Rajd
Relacja z "KJS Zakończenie Wakacji 2014"
11.09.2014

W minioną niedzielę po raz kolejny kibice i fani sportów samochodowych mogli obejrzeć  imprezę sportową pn. Konkursowa Jazda Samochodowa Zakończenie Wakacji 2014 - IV runda, zorganizowaną przez  Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu. 

więcej »
9 TROLL
IX Zlot Rowerowy TROL
04.09.2014

Towarzystwo Rozwoju Lokalnego PERSPEKTYWA zaprasza na IX Zlot Rowerowy TROL, który odbędzie się dnia 13 września 2014 r. pod hasłem "Szlakiem domów łużyckich po Gminie Sulików".

więcej »
Siatkarze
Grupa miłośników gry w piłkę siatkową
03.09.2014

Łączy ich jedno pasja do gry w piłkę siatkową i chęć sportowej rywalizacji. Mowa o grupie mieszkańców Sulikowa, która od przeszło 55 lat spotyka się, aby wspólnie pograć w piłkę siatkową, a tradycja ta jest kontynuowana przez kolejne pokolenia. 

więcej »